www.galaxymusic.ir

بهنام بانی وای دل بی قرارم

دانلود آهنگ جدید بهنام بانی به نام وای دل بی قرارم

Behnam Bani - Vay Dele Bighararam

ترانه : عاطفه حبیبی ؛ موزیک و تنظیم : حامد برادران

+ متن ترانه وای دل بی قرارم از بهنام بانی

دو سه روزه دلم یه حال خوبی داره / تورو دیدن چقد رو من اثر میذاره

دو سه روزه عجیب چشام / همش دنبال توئه کاره توئه

آهنگ بهنام بانی به نام وای دل بی قرارم

www.galaxymusic.ir

بهنام بانی وای دل بی قرارم

دانلود آهنگ جدید بهنام بانی به نام وای دل بی قرارم

دانلود آهنگ با لینک مستقیم

دانلود آهنگ لینک کمکی فایل

www.galaxymusic.ir

کد آهنگ آهنگ برای پخش آنلاین :

<center><audio controls autoplay preload="none" style="width:94%;margin:0% 3%;"><source type="audio/mpeg" id="player" src="https://galaxymusic.parsaspace.com/music/1398/shad/2/Behnam Bani - Dele Bi Ghararam .mp3">مرورگر شما از Player ساپورت نمی کند</audio><br /><a href="https://galaxymusic.ir/tag/دانلود-آهنگ/" target="_blank">دانلود آهنگ</a></center>

متن اهنگ

www.galaxymusic.ir
دو سه روزه دلم یه حال خوبی داره
تورو دیدن چقد رو من اثر میذاره
دو سه روزه عجیب چشام
همش دنبال توئه کاره توئه
دو سه روزه بهت حواسم هرجا پرته دو سه روزه عجیبه دلم هواتو کرده
داره تو قلب من چی میشه اینا کاره توئه کاره توئه
وای دل بی قرارم دیگه دل ندارم دیگه تا کی باید این عشقو به روم نیارم
وای دل بی قرارم کیو جز تو دارم توی آسمون دنیام تویی تک ستارم
دل و دلدار تویی غم و غمخوار منم به خدا یار تویی دل بیمار منم
دل و دلدار تویی غم و غمخوار منم به خدا یار تویی دل بیمار منم

کلمات کلیدی: 

Behnam Bani Behnam Bani - Vay Dele Bighararam download ahange jadid Behnam Bani be name Vay Dele Bighararam Download  Behnam Bani ، Download ، Music ، Nex1 ، Nex1Music ، Vay Dele Bighararam ، آهنگ ، آهنگ Behnam Bani ، آهنگ Vay Dele Bighararam ، آهنگ بهنام بانی ، آهنگ جدید ، آهنگ وای دل بی قرارم ، بهنام بانی ، حامد برادران ، دانلود ، دانلود آهنگ ، دانلود آهنگ Behnam Bani ، دانلود آهنگ Vay Dele Bighararam ، دانلود آهنگ بهنام بانی ، دانلود آهنگ جدید ، دانلود آهنگ وای دل بی قرارم ، عاطفه حبیبی ، متن آهنگ ، متن ترانه ، نکس وان موزیک ، وای دل بی قرارمNew Song Download New Songعاشقم کرده / چه بخوای چه نخوای / وای دل بیقرارم / همه دنیام / اخماتو وا کن       Comments     Lyric Text     Tags     Artist Info  Behnam Bani Behnam Bani - Vay Dele Bighararam download ahange jadid Behnam Bani be name Vay Dele Bighararam Download New Song Download New Song Behnam Bani Vay Dele Bighararam Download New Song By Behnam Bani Called Vay Dele Bighararam Ganja2Music GanjaMusic کد پیشواز آهنگ های بهنام بانی گنجا موزیک گنجاموزیک گانجا موزیک گانجا تو موزیک گانجا2موزیک وای دل بی قرارم وای دل بی قرارم دانلود آهنگ بهنام بانی Vay Dele Bighararam Vay Dele Bighararam by Behnam Bani Vay Dele Bighararam Download New Song Behnam Bani Vay Dele Bighararam Download New Song By Behnam Bani آهنگ آهنگ جدید بهنام بانی دانلود آهنگ دانلود آهنگ Behnam Bani به نام Vay Dele Bighararam دانلود آهنگ بهنام بانی دانلود آهنگ بهنام بانی وای دل بی قرارم دانلود آهنگ بهنام بانی به نام وای دل بی قرارم دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید Behnam Bani به نام Vay Dele Bighararam دانلود آهنگ جدید بهنام بانی دانلود آهنگ جدید بهنام بانی وای دل بی قرارم دانلود آهنگ جدید بهنام بانی به نام وای دل بی قرارم www.galaxymusic.ir

,گلکسی موزیک,گلکسی موزیک,'g;sd l,cd; ,galaxymusic ,danlod,download,downloadmusic,download music, galaxymusic.ir ,galaxymusic.ir,iran galaxymusic,کهکشان موسیقی,;i;ahk l,sdrd

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها