دانلود آهنگ سنی سورمیدیم از هانده اونسال

Hadne Ünsal Seni Sever Miydim MP3 İndir

دانلود آهنگ

متن آهنگ Seni Sever Miydim? ازHande Ünsal

دانلود آهنگ با لینک مستقیم

دانلود آهنگ لینک کمکی فایل

دانلود آهنگ سنی سورمیدیم از هانده اونسال

Hadne Ünsal-Seni Sever Miydim

آهنگ Seni Sever Miydim? از Hande Ünsal

متن اهنگ

متن و ترجمه آهنگ Seni Sever Miydim از Hande Ünsal

Kalbim sende durum ne?
قلبم پیش توئه، اوضاع چطوره؟
Söyle, hiç ümit yok mu?
بگو، اصلا امیدی نیست آیا؟
Sevgime layık olmayan insanları
انسان هایی که لایق عشقم نیستن
Ne olur sevme, olur mu?
چی میشه دوست نداشته باشی، میشه؟

Diyorlar, biri varmış
میگن، یکی بود
Kalbinde sevgi yasakmış
عشق در قلبش ممنوع بود
Benimle geçirdiği günler
روزهایی که با من گذروند
Aslında sadece
در واقع تنها
Bana rüyaymış
برای من رویا بود

Ona rağmen
با این حال
Aşka son bir söz hakkı kalmış
برای عشق ، آخرین حرفش مونده [که باید بزنه]

Hayatin kanunu yazabilseydim
اگه می تونستم قانون دنیا رو بنویسم
Seni sever miydim?
می تونستم دوستت داشته باشم؟
Alnima yazilani silebilseydim
اگه می تونستم اونی که رو پیشونیم (تقدیرم) نوشته شده بود رو پاک کنم
Geri döner miydin?
بر می گشتی؟

Hayatın kanunu yazabilseydim
اگه می تونستم قانون دنیا رو بنویسم
Seni sever miydim?
می تونستم دوستت داشته باشم؟
Kalbime kazınanı görebilseydin
اگه می تونستی اونی که قلبم رو بدست آورده بود رو ببینی
Yine Gider Miydin?
بازم می رفتی؟

کلمات کلیدی: 

Hande Ünsal Hande Ünsal 2018 Hande Ünsal biyografisi Hande Ünsal Full Album Hande Ünsal kimdir Hande Ünsal mp3 download Hande Ünsal mp3 indir Hande Ünsal mp3 yukle Hande Ünsal Sarkilari Hande Ünsal Seni Sever Miydim Hande Ünsal Seni Sever Miydim dinle Hande Ünsal Seni Sever Miydim download Hande Ünsal Seni Sever Miydim flac Hande Ünsal Seni Sever Miydim flac dinle Hande Ünsal Seni Sever Miydim flac download Hande Ünsal Seni Sever Miydim flac indir Hande Ünsal Seni Sever Miydim flac yukle Hande Ünsal Seni Sever Miydim indir Hande Ünsal Seni Sever Miydim Lyrics Hande Ünsal Seni Sever Miydim mp3 dinle Hande Ünsal Seni Sever Miydim mp3 download Hande Ünsal Seni Sever Miydim mp3 indir Hande Ünsal Seni Sever Miydim mp3 yukle Hande Ünsal Seni Sever Miydim Music Video Izle Hande Ünsal Seni Sever Miydim Remix Hande Ünsal Seni Sever Miydim Remix dinle Hande Ünsal Seni Sever Miydim Remix download Hande Ünsal Seni Sever Miydim Remix indir Hande Ünsal Seni Sever Miydim Remix yukle Hande Ünsal Seni Sever Miydim Şarkı Sözleri Hande Ünsal Seni Sever Miydim Şarkı Sözü Hande Ünsal Seni Sever Miydim yukle Hande Ünsal جدید mp3 دونیاسی آهنگ ترکی جدید ام پی تری دونیاسی بیوگرافی Hande Ünsal بیوگرافی هانده اونسال ترجمه Hande Ünsal Seni Sever Miydim تکست و ترجمه Hande Ünsal Seni Sever Miydim جدید Hande Ünsal جدید هانده اونسال دانلود آلبوم جدید Hande Ünsal دانلود آلبوم جدید هانده اونسال دانلود آهنگ Hande Ünsal Seni Sever Miydim دانلود آهنگ Seni Sever Miydim از Hande Ünsal دانلود آهنگ Seni Sever Miydim از Hande Ünsal با فرمت flac دانلود آهنگ Seni Sever Miydim از Hande Ünsal با فرمت فلک دانلود آهنگ ترکیه ای جدید دانلود آهنگ سنی سورمیدیم از هانده اونسال دانلود آهنگ های Hande Ünsal دانلود آهنگ های جدید Hande Ünsal دانلود آهنگ های جدید هانده اونسال دانلود آهنگ های هانده اونسال دانلود اهنگ ترکی دانلود ریمیکس آهنگ Seni Sever Miydim از Hande Ünsal دانلود ریمیکس آهنگ سنی سورمیدیم از هانده اونسال فول آلبوم Hande Ünsal فول آلبوم هانده اونسال متن و ترجمه Hande Ünsal Seni Sever Miydim متن و ترجمه آهنگ Seni Sever Miydim از Hande Ünsal متن و ترجمه آهنگ سنی سورمیدیم از هانده اونسال هانده اونسال هانده اونسال جدیدمرلین ها Unsal مرلین ها Unsal، 2018 مرلین ها Unsal بیوگرافی مرلین ها Unsal فول آلبوم مرلین ها Unsal، که مرلین ها Unsal mp3 دانلود Marilyn ها Unsal mp3 دانلود از Hande ها Unsal mp3 دانلود Marilyn ها Unsal آهنگ Marilyn ها Unsal است تو را دوست دارم Miydim مرلین ها Unsal دوست دارم شما Miydim بازی مرلین ها Unsal دوست دارم شما Miydim دانلود Marilyn ها Unsal SENI قطع Miydim FLAC مرلین ها Unsal تو را دوست دارم Miydim FLAC بازی مرلین ها Unsal تو را دوست دارم دانلود Miydim FLAC مرلین ها Unsal تو را دوست دارم دانلود Miydim FLAC مرلین ها Unsal دوست شما دانلود Miydim FLAC مرلین ها Unsal دوست دارم شما Miydim مرلین ها Unsal دانلود عشق شما Miydim اشعار مرلین ها Unsal تو را دوست دارم Miydim mp3 پخش مرلین ها Unsal دوست دارم شما Miydim mp3 دانلود Marilyn ها Unsal دوست دارم شما Miydim mp3 دانلود Marilyn ها Unsal دوست دارم شما Miydim mp3 دانلود Marilyn ها Unsal تو را دوست دارم ویدئو Miydim موسیقی مرلین ها Unsal تو را دوست دارم Miydim ریمیکس مرلین ها Unsal تو را دوست دارم Miydim Remix پخش مرلین ها Unsal دوست دارم شما Miydim Remix دانلود از Hande Miydim ریمیکس دانلود Marilyn ها Unsal ها Unsal تو را دوست دارم تو را دوست دارم Miydim دانلود ریمیکس مرلین ها Unsal تو را دوست دارم Miydim ارواح مرلین ها Unsal تو را دوست دارم تو را دوست دارم Miydim دانلود Marilyn ها Unsal جدید MP3 دونیاسی آهنگ ترکی جدید ام پی تری دونیاسی بیوگرافی مرلین ها Unsal بیوگرافی هانده اونسال ترجمه مرلین ها Unsal دوست دارم شما Miydim تکست و ترجمه مرلین Miydim متن آهنگ مرلین ها Unsal ها Unsal تو را دوست دارم Miydim جدید مرلین ها Unsal جدید هانده اونسال دانلود آلبوم جدید مرلین ها Unsal دانلود آلبوم جدید هانده اونسال دانلود آهنگ مرلین ها Unsal دوست دارم شما Miydim دانلود آهنگ تو را دوست دارم Miydim از مرلین ها Unsal دانلود آهنگ تو را دوست دارم Miydim از مرلین ها Unsal با فرمت FLAC دانلود آهنگ تو را دوست دارم مرلین از Miydim ها Unsal با فرمت فلک دانلود آهنگ ترکیه ای جدید دانلود آهنگ سنی سورمیدیم از هانده اونسال دانلود آهنگ های مرلین ها Unsal انلود آهنگ های جدید مرلین ها Unsal دانلود آهنگ های جدید هانده اونسال دانلود آهنگ های هانده اونسال دانلود اهنگ ترکی دانلود ریمیکس آهنگ تو را دوست دارم Miydim از مرلین ها Unsal دانلود ریمیکس آهنگ سنی سورمیدیم از هانده اونسال فول آلبوم مرلین ها Unsal فول آلبوم هانده اونسال متن و ترجمه مرلین ها Unsal متن و ترجمه آهنگ Miydim تو را دوست دارم تو را دوست دارم، مرلین ها Unsal Miydim از متن و ترجمه آهنگ سنی سورمیدیم از هانده اونسال هانده اونسال هانده اونسال جدید v

,گلکسی موزیک,گلکسی موزیک,'g;sd l,cd; ,galaxymusic ,danlod,download,downloadmusic,download music, galaxymusic.ir ,galaxymusic.ir,iran galaxymusic,کهکشان موسیقی,;i;ahk l,sdrd

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها