دانلود آهنگ جدید Gamze به نام Can Atican

Download New Music By Gamze Called Can Atican

دانلود آهنگ با لینک مستقیم

دانلود آهنگ لینک کمکی فایل

متن اهنگ

متن آهنگ جدید Gamze به نام Can Atican

♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫

Gözlerine bakıcam, bana aşık olucan
Kapımda da yatıcan, görmeye can atıcan
Hediyeler alıcan, hayallere dalıcan
İkidebir arıycan, peşimden çok koşucan

Annene de sorucan, can atıcan
Babanla konuşucan, can atıcan
Çiçeğini alıcan, can atıcan
Kapımızı çalıcan ding dong!
Kahveleri yapıcam, yüzüğü de takıcam
İmzayı da atıcam, nikahı da basıcam
dıddırıddırıd dırırırırıd
ooooooo sana golü atıcam! Bağımlılık yapıcam

Can atıcan, can atıcan, can atıcan, can atıcan
Can atıcan, can atıcan, can atıcan, sana golü atıcam!
Can atıcan, can atıcan, can atıcan, bağımlılık yapıcam

En çok bana sorucan, her şeye karışıcam ya
Her zaman kıskanıcam ben, bir tek benim olucan sen
Can atıcan, can atıcan, yüzümü görmeye can atıcan
Elimi tutmaya can atıcan, sesimi duymaya can atıcan
Benle olmayaaa can atıcaaan, ooooo sana golü atıcam!
Bağımlılık yapıcam

Can atıcan, can atıcan, can atıcan, bağımlılık yapıcam

کلمات کلیدی: 

دانلود آهنگ جدید Gamze به نام Can Atican دانلود موسیقی جدید Gamze Called Can Atican متن آهنگ جدید Gamze به نام Can Atican  ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ Gözlerine bakıcam، bana aşık olucan Kapımda da yatıcan، görmeye can atıcan Hediyeler alıcan، hayallere dalıcan İkidebir arıycan، peşimden çok koşucan Annene de sorucan میتونه باشه Babanla konuşucan، می تواند به اتمام برسد çiçeğini alıcan، می تواند atıcan Kapımızı çalıcan دینگ دونگ کاخ سفید، یوزر قدم زدن İmzayı da atıcam، nikahı da basıcam dıddırıddırıd dırırırırıd ooooooo sana golü atıcam! Bağımlılık yapıcam متن آهنگ جدید Gamze به نام Can Atican  ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ آیا می توانم ببینم، می توانم ببینم، می توانم ببینم، می توانم ببینم می تونم ببینم می تونم ببینم آیا می توانم ببینم، می توانم ببینم، می توانم ببینم، می توانم ببینم آیا می توانم درک کنم، آیا می توانم آزار دهم، آیا می توانم، bağımlılık yapıcam En çok bana sorucan، او şeye karışıcam یا او زامان kıskanıcam بن، bir te benim olucan sen می توانید آید، می توانید آشکار شوید، yüzümü görmeye می توانید atıcan Elimi tutmaya می تواند atıcan، sesimi duymaya می تواند atıcan benle olmayaaa می تواند atıcaaan، ooooo sana golü atıcam! Bağımlılık yapıcam متن آهنگ جدید Gamze به نام Can Atican  ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ آیا می توانم ببینم، می توانم ببینم، می توانم ببینم، می توانم ببینم می تونم ببینم می تونم ببینم آیا می توانم ببینم، می توانم ببینم، می توانم ببینم، می توانم ببینم می تونم ببینم می تونم ببینم آیا می توانم ببینم، می توانم ببینم، می توانم ببینم، می توانم ببینم آیا می توانم درک کنم، آیا می توانم آزار دهم، آیا می توانم، Download Music By Gamze Called Can Atican Download Music By Gamze Can Atican Download Music Gamze Called Can Atican Download Music Gamze Can Atican Download New Music By Gamze Called Can Atican Gamze Called Can Atican Gamze Can Atican آهنگ Gamze Can Atican آهنگ Gamze به نام Can Atican دانلود Gamze به نام Can Atican دانلود آهنگ Gamze به نام Can Atican دانلود آهنگ جدید Gamze به نام Can Atican متن Gamze به نام Can Atican متن آهنگ Gamze به نام Can Atican متن آهنگ جدید Gamze به نام bağımlılık yapıcam

,گلکسی موزیک,گلکسی موزیک,'g;sd l,cd; ,galaxymusic ,danlod,download,downloadmusic,download music, galaxymusic.ir ,galaxymusic.ir,iran galaxymusic,کهکشان موسیقی,;i;ahk l,sdrd

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها